براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۷ کالا از ۷

مزمز

در سالهای ابتدایی دهه ی 70 به عنوان اولین تولید کننده ی چیپس سیب زمینی بهداشتی قدم به بازار ایران نهاد. از همان ابتدا، با به کار گیری مدرنترین ماشین الات و بهترین روش ها؛ علاوه بر کسب تمامی مجوز های بهداشتی و استاندارد های ایران و جهان، اعتماد مصرف کنندگان را نیز کسب کرد.
مزمز در همان سالهای انتهایی دهه ی 70 اولین قدم ها را برای حضور موثرخود در بازار های جهانی برداشت. مزمز، هدف بعدی خود را گسترش و تکمیل سبد کالایی خود می دانست، و در این مسیر اولین تولید کننده ی آجیل و خشکبار بهداشتی در ایران لقب گرفت و نیز محصولات بر پایه ذرت را با کیفیتی متفاوت تولید نمود. وفاداری، مهمترین هدف مزمز است.
وفاداری به ذائقه ی مصرف کنند گان، به ارائه ی تنوعی از طعم ها و مزه ها و استفاده از امروزی ترین روش ها، فناوری ها و ماشین آلات؛ وفاداری مزمز به سلامت محصولات، حساسیت در استفاده از مواد اولیه و سنجش مداوم کیفیت بوده و پاسخ مصرف کنند گان ایرانی را در انتخاب این برند در هر دو دوره جشن سالانه برند محبوب با عنوان “محبوبترین” دریافت نمود تا مسیر گسترش و اعتلای کیفیت را با قدمهایی محکم تر پیش رود.
موفقیت، نتیجه ی تلاشی بی وقفه و حمایت همه جانبه ی هواداران مزمز بوده است و بعد از گذشت بیش از دو دهه، گروه صنعتی مزمز را به گروهی توانمند تبدیل کرده است که تولید، فروش، توزیع، بازاریابی و تبلیغات تمامی محصولات خود را در عرصه های داخلی و خارجی انجام میدهد. مزمز علاوه بر یک برند محبوب ایرانی؛ توانست عنوان صادر کننده ی نمونه ی سال را نیزکسب کند؛ تعهد مزمز به ارائه بهترین ها، فرا تر از مرزهای جغرافیایی است.

مقایسه ( 0 مورد )